Familievoorstelling ‘Droom!’ (6+)
Orkest Phion en slagwerkgroep Percossa nemen je mee op een muzikale reis waarin alles mogelijk is…
Durf te dromen
Orkest Phion en slagwerkgroep Percossa nemen je mee op een muzikale reis waarin alles mogelijk is… als je maar durft te dromen! In deze vrolijke familievoorstelling vervagen grenzen tussen fantasie en werkelijkheid. Er komen vier wezens uit een doos tevoorschijn. Één is dapper, de ander denker, een dromer en de laatste vindt alles spannend. Samen met het orkest ontdekken ze de wereld van muziek, letters, taal en regels.
Zing tijdens de voorstelling mee met de liedjes van Toek Numan en gebruik je lijf als vrolijk muziekinstrument.
Instrumententuin
Extra leuk: voor of na de voorstelling kun je zelf muziek maken in de Instrumententuin. Probeer de viool, klarinet, trompet en nog veel meer instrumenten met hulp van echte muziekdocenten. Gratis voor alle bezoekers van Droom!
Bekijk de trailer
Goed om te weten: kan je niet op deze datum, maar wil je wél graag naar deze voorstelling? Droom! is nog vaker te zien in de regio. Neem snel een kijkje op de speellijst.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 22 februari 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Wenninkgaarde 40-42
7511 PH Enschede
Openingstijden
14:30Prijs
vanaf € 19,95Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Knallend het jaar uit
In de Museumfabriek is in de kerstvakantie van alles te beleven! Mad Science, gave uitvindingen en meer!
Bounce Valley Enschede
Zelfs de vloer is een luchtkussen! Bounce er op los en doe leuke spellen. Dikke party garantie!
Oyfo’s vakantie workshops
Ga deze kerstvakantie lekker aan de slag! Kies een leuke maak-activiteit in het Techniekmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente
Kerstmarkten zorgen voor de ultieme kerstbeleving! In en om Twente én over de grens in Duitsland vind je altijd veel kerstmarkten die je met het hele gezin kunt bezoeken. Hieronder tippen we de gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie in Twente!
In de aanloop naar kerst én in de kerstvakantie zelf, zijn er in Twente volop leuke (kerst)activiteiten voor de kids!