X-cube
Beleef een nieuwe experience met in de interactieve X-Cube.
Beleef een nieuwe experience met familie en vrienden in de X-Cube bij ZERO55 in Enschede.
Niet voor de allerkleinsten (9+), maar wel een heel gaaf uitje. In de X-Cube krijg je een echte belevenis. Het is een kruising tussen een escaperoom en een videogame. Het wordt ook wel de “next generation escape experience” genoemd. Zo los je raadsel op als het kraken van een bankkluis, het ontmantelen van een bom. Voor de stoere jongens en meiden is er ook een moord op te lossen.
Of doe de Spy-training. Binnen een half uur moet je samen met je team verschillende puzzels en dilemma’s kraken. Heb jij 00- voor je naam staan? De game is beschikbaar in het Nederlands en Engels.
De rest van de spellen zijn geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar, maar kan ook prima met het hele gezin gespeeld worden.
Volg ons op Facebook en Instagram om de laatste nieuwtjes te weten te komen!
ZERO55 Enschede
Colosseum 84
7521 PT Enschede
Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Escaperoom Hof te Langelo
Een escaperoom in een échte melkstal op een werkend melkveebedrijf.
Springfestijn
Spring een gat in de lucht! Deze herfstvakantie beleef je bij AdventureBase H11 een complete dag uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
3 schattige herfstdieren knutselen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?