X-cube
Beleef een nieuwe experience met in de interactieve X-Cube.
Beleef een nieuwe experience met familie en vrienden in de X-Cube bij ZERO55 in Enschede.
Niet voor de allerkleinsten (9+), maar wel een heel gaaf uitje. In de X-Cube krijg je een echte belevenis. Het is een kruising tussen een escaperoom en een videogame. Het wordt ook wel de “next generation escape experience” genoemd. Zo los je raadsel op als het kraken van een bankkluis, het ontmantelen van een bom. Voor de stoere jongens en meiden is er ook een moord op te lossen.
Of doe de Spy-training. Binnen een half uur moet je samen met je team verschillende puzzels en dilemma’s kraken. Heb jij 00- voor je naam staan? De game is beschikbaar in het Nederlands en Engels.
De rest van de spellen zijn geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar, maar kan ook prima met het hele gezin gespeeld worden.
Volg ons op Facebook en Instagram om de laatste nieuwtjes te weten te komen!
ZERO55 Enschede
Colosseum 84
7521 PT Enschede
Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Maisdoolhof Buurse
Het perfecte uitje in de buitenlucht: lekker dwalen door het maisdoolhof!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Blagenparadijs Zwarte Cross
Het Blagenparadijs op de Zwarte Cross is cooler dan ooit! Van 16 t/m 19 juli in Lichtenvoorde.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.