Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Groene Jager

Kom spetteren in het water van Zwembad De Groene Jager in Den Ham!

In dit kleinschalige maar gezellige openluchtzwembad kunnen de kinderen naar hartenlust zwemmen en spelen in de drie zwembassins.

Het eerste bassin is een diep zwembad, ideaal voor het trekken van baantjes. Het 2e en 3e bassin zijn wat kleiner en meer geschikt voor de jongere kids. Hier vind je ook de glijbaan en speeltoestellen.

Om de zwembaden zijn grote ligweides aangelegd waar je lekker kunt zonnen en spelen.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Tip: hou onze Uitagenda in de gaten voor de leukste activtiteiten bij zwembaden bij jou in de buurt!

Zwembad De Groene Jager

Slenke 2

7683 PA Den Ham

Openingstijden weersafhankelijk: mei tot september
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Groene Jager

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Springfestijn

Spring een gat in de lucht! Deze herfstvakantie beleef je bij AdventureBase H11 een complete dag uit!

Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Enschede

Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Enschede, een tof gezinsuitje!

Escaperoom Hof te Langelo

Een escaperoom in een échte melkstal op een werkend melkveebedrijf.

Herfstvakantie bij Oyfo

Dit najaar draait het bij Oyfo om de planeet. Ontdek en ervaar hoe techniek ons al eeuwen helpt!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 schattige herfstdieren knutselen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!