Zwembad De Groene Jager
Kom spetteren in het water van Zwembad De Groene Jager in Den Ham!
In dit kleinschalige maar gezellige openluchtzwembad kunnen de kinderen naar hartenlust zwemmen en spelen in de drie zwembassins.
Het eerste bassin is een diep zwembad, ideaal voor het trekken van baantjes. Het 2e en 3e bassin zijn wat kleiner en meer geschikt voor de jongere kids. Hier vind je ook de glijbaan en speeltoestellen.
Om de zwembaden zijn grote ligweides aangelegd waar je lekker kunt zonnen en spelen.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: hou onze Uitagenda in de gaten voor de leukste activtiteiten bij zwembaden bij jou in de buurt!
Zwembad De Groene Jager
Slenke 2
7683 PA Den Ham
Openingstijden
weersafhankelijk: mei tot septemberPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente
Kerstmarkten zorgen voor de ultieme kerstbeleving! In en om Twente én over de grens in Duitsland vind je altijd veel kerstmarkten die je met het hele gezin kunt bezoeken. Hieronder tippen we de gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente.
Voordelig met de bus en trein in de kerstvakantie
Deze kerst-uitjes kun je bezoeken met het OV, en dat is al een uitje op zich!
Kerstvakantie in Twente!
In de aanloop naar kerst én in de kerstvakantie zelf, zijn er in Twente volop leuke (kerst)activiteiten voor de kids!