Zwembad De Groene Jager
Kom spetteren in het water van Zwembad De Groene Jager in Den Ham!
In dit kleinschalige maar gezellige openluchtzwembad kunnen de kinderen naar hartenlust zwemmen en spelen in de drie zwembassins.
Het eerste bassin is een diep zwembad, ideaal voor het trekken van baantjes. Het 2e en 3e bassin zijn wat kleiner en meer geschikt voor de jongere kids. Hier vind je ook de glijbaan en speeltoestellen.
Om de zwembaden zijn grote ligweides aangelegd waar je lekker kunt zonnen en spelen.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: hou onze Uitagenda in de gaten voor de leukste activtiteiten bij zwembaden bij jou in de buurt!
Zwembad De Groene Jager
Slenke 2
7683 PA Den Ham
Openingstijden
weersafhankelijk: mei tot septemberPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De favoriete speelbossen in Twente
Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!