Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Rekken

Neem een duik in het mooiste Natuurbad van de omgeving!

Verscholen in de bossen bij Rekken ligt dit prachtige natuurbad. Een heerlijke plek om te zwemmen en te genieten van de omgeving. In het bos heb je geen last van de wind en er zijn voldoende schaduwplekken. Door deze ligging krijg je meteen een echt vakantie gevoel. Ideaal om een dagje met de kinderen naar toe te gaan.

Het natuurbad wordt gevuld met zuiver bronwater en wordt een natuurlijke wijze gefilterd. Door de verschillende dieptes is dit bad geschikt voor alle leeftijdscategorieën. Op het strandje staan ook wat speel- en spetter toestellen. De allerkleinsten kunnen zo ook veilig spelen met zand en water.

Zin om na een gezellig middagje strand een hapje te eten? Kijk dan in onze categorie Uiteten!

Zwembad Rekken

Van Ouwenallerlaan 35

7157 AZ Rekken

Openingstijden 11 mei t/m 8 september
Prijs zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Springfestijn in de voorjaarsvakantie

Deze voorjaarsvakantie spring en speel je bij AdventureBase H11 een hele dag!

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Enschede!

Alice in Wonderland (6+)

Verwacht poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek in Oldenzaal.

Vallei 53

Bij Vallei 53 zijn het hele jaar door leuke activiteiten. Leer skieën, ga tuben of ontdek het klimbos.

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een echte Twentse voorjaarsvakantie

Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)

Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren

Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief