
Speeltuin De Smidse
Kom lekker spelen in deze toffe speeltuin in Hoensbroek en in de zomer kun je er ook lekker zwemmen!
Speeltuin De Smidse is gelegen in de wijk ‘de Slak’ in Hoensbroek. Het is een heerlijke speeltuin waar jong en oud zich prima kunnen vermaken. Hier kunnen de kinderen heerlijk ravotten en hun energie kwijt. Spring op de trampolines, maak de lekkerste zandtaartjes of schommel en glij er lekker op los. Pret verzekerd.
In de zomermaanden is het zwembad geopend, dat is helemaal een feestje!
Het is een zeer verzorgde, overzichtelijke speeltuin voorzien van groot zwembad en belevingsplein wat geschikt is voor iedereen van 0-100 jaar met en zonder beperking.
Er worden ook regelmatig leuke activiteiten georganiseerd.
Tijdens vakanties zijn zij geopend van :
12.00- 17.00 uur
Bij slecht weer is de speeltuin gesloten.
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina!
Speeltuin De Smidse
Kasteel Hoensbroeklaan 74a
6433 AG Hoensbroek
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 25 leukste buitenspeeltuinen in en rond Zuid-Limburg
Van natuurspeelplekken tot klimparken en kinderboerderijen, hier vind je het ultieme overzicht voor urenlang buitenplezier met kids in Zuid-Limburg én vlak over de grens.
Restaurants met een speelhoek in Zuid-Limburg
Uit eten met kinderen wordt pas echt ontspannen als zij lekker kunnen spelen. Gelukkig zijn er in Zuid-Limburg heel wat restaurants met een speelhoek, speeltuin of speelplek. Wij hebben de leukste plekken voor je op een rij gezet!
Discovery Jeugd Colleges
Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!