Speeltuin Hulsveld
Kom spelen in de hoogst gelegen speeltuin met een geweldig uitzicht en heel veel speeltoestellen.
Speeltuin Hulsveld is een van de hoogst gelegen speeltuinen van Nederland met een prachtig uitzicht over de aan Simpelveld grenzende Belgische Ardennen en Duitse Eifel.
De speeltuin heeft een oppervlakte van meer dan 5000 vierkante meter en is voorzien van speeltoestellen die aan alle veiligheidseisen voldoen. Tussen de toestellen zijn er banken en picknicktafels waarbij je tevens van het uitzicht kan genieten. Bij mooi weer kun je ook lekker plonzen in het zwembad!
Trek gekregen van al dat spelen? Kies iets lekkers van de kaart en neem plaats op het ruime en gedeeltelijk overdekt terras.
In de aanliggende sanitaire ruimte is er een invalidentoilet en babyverschoningsplek.
Ten noordwesten van de speeltuin, bij de picknickplaats, zijn de parkeerplaatsen waar je gratis je auto of bus kunt parkeren.
Alles aanwezig voor een compleet dagje uit of gewoon even een uurtje lekker spelen. Of vier hier je kinderfeestje!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze websitebutton.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof blogspagina!
Speeltuin Hulsveld
Norbertijnenstraat 47
6369 CM Simpelveld
Openingstijden
Ma, Di, Do: van 15.00 tot 18.00 uur.Wo en vr: van 13.00 tot 18.00 uur.
Zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur.
Prijs
Entree € 1,50 per kind (vanaf 1 jaar) en €1,50 per volwassenenSeizoenkaart per gezin € 25,00
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Elk seizoen avontuur bij BloteVoetenPark
Ook in de herfst en winter is er van alles te beleven in het BloteVoetenPark. Ga op avontuur met eekhoorn Ewoud en ontdek de prachtige herfst. Vier Halloween met de kindertocht 'Ravenspook circus'. En trek er in december op uit met een zaklamp voor een prachtige lichtjeswandeling! Zet onderstaande events zeker in je agenda!
Help! De kinderen hebben een studiedag, wat nu?
'Mama, ik hoef morgen niet naar school!' Is het jou al eens overkomen dat je die briefing éven gemist hebt?
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!