
Survivalzwemles
Zorg dat je kind is opgewassen tegen onverwachte situaties met deze zwemcursus bij Laco in Geleen!
Wat doet jouw kind van 3 als hij of zij in het water valt?
Nederland is een waterland, dus het halen van je zwemdiploma’s is erg belangrijk. Maar ook vóór het starten met zwemles zijn er genoeg omstandigheden waarbij je kindje ongewild te water kan raken. Speciaal om jouw kind te leren hoe hij of zij om moet gaan met onverwachte situaties in het water, heeft Laco Survivalzwemles ontwikkeld.
Tijdens deze cursus leert jouw kleintje om spelenderwijs en doelgericht om te gaan met verschillende momenten waarop hij of zij ongewenst te water raakt. Zo leert je kind verschillende tips en trucs om rustig te blijven en zichzelf in veiligheid te brengen.
Nieuwsgierig geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button.
Tip: na het zwemmen een lekker hapje eten in of rond Maastricht? Kijk hier voor onze tips!
Laco
Kummenaedestraat 45
6165 BT Geleen
Openingstijden
Klik door naar de website om te checken wanneer deze cursus gegeven wordt.Prijs
€ 39,95 per maandToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Doen met tieners in Limburg
Wanneer je kids opeens tiener zijn, dan is een bezoek aan de kinderboerderij of een speelparadijs opeens passé. Hoe vermaak je tieners in Limburg? Wij hebben gouden tips voor je!