
Hof van Bommerig
Ontspannen, heerlijk wandelen en goed eten met de kids in een vakantiewoning van Hof van Bommerig!
Hof van Bommerig kent vier vakantiewoningen waar je heerlijk kunt vertoeven samen met de kids. Alle woningen hebben een prachtig uitzicht en een eigen terras!
Wanneer je met de kids komt kun je vragen naar bijvoorbeeld een babybedje. En met de houtkachel die in de woonkamer staat kun je een gezellig en knus avondje doormaken met het gezin! Als gast van het Hof van Bommerig mag je gebruik maken van een deel van de tuin met prachtig uitzicht en genoeg zit en lig mogelijkheden. Er zijn picknicktafels en je mag er ook bbqen!
In de buurt is ook genoeg te beleven. Je zult je tijdens je overnachting hier in ieder geval geen seconde vervelen!
Wil je meer informatie over Hof van Bommerig? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: op zoek naar een leuke manier om je kinderfeestje te vieren? Kijk hier voor onze tips!
Hof van Bommerig
Bommerigerweg 30
6281 BT Mechelen
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Meer inspiratie


Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
Planetenpad
Deze interactieve wandelroute neemt jullie mee op een ruimtereis bij Kattevennen!
Kidsproof Plattegrond
Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Forest School bij Kattevennen
Klaar voor een avontuur in de natuur? Bouw samen kampen, leer koken op open vuur en ontdek de magie van het bos tijdens Forest School!
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland