
Glasblazerij Gerardo
Leer alles over hoe je een glazen bol moet maken en bewonder prachtige glaskunstobjecten!
Bij Glasblazerij Gerardo Cardinale kun je prachtige glaskunstobjecten bekijken die door Gerardo zelf gemaakt zijn! Van dinsdag tot en met zondag worden er ook demonstraties gegeven. Hoe hard moet je blazen om een bol te maken? Hoe vloeibaar is kristal? En hoe warm is de oven? Dit zal Gerardo je allemaal tijdens deze demonstratie vertellen!
Je ziet hoe vloeibaar kristal ineens door Gerardo omgetoverd wordt in een super coole schaal, of misschien wel een mooie zwaan. Super tof!
Wil je meer weten over deze glasblazerij? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: na je bezoek aan deze glasblazerij zin in een hapje eten in of rond Maastricht? Kijk hier voor onze tips!
Glasblazerij Gerardo Cardinale
Tentstraat 2
6291 BH Vaals
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Forest School bij Kattevennen
Klaar voor een avontuur in de natuur? Bouw samen kampen, leer koken op open vuur en ontdek de magie van het bos tijdens Forest School!
Lekker lang weekend met Hemelvaart en Pinksteren 2025
Heerlijke vrije dagen om even helemaal tot rust te komen of dagen waarbij je lekker op pad gaat en ontdekt wat Zuid-Limburg allemaal voor leuks te bieden heeft! Wij hebben weer een lijstje met supertoffe tips klaarstaan! Buiten de deur en lekker thuis. Maak er een paar mooie dagen van met je gezin!
