Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Virtual Reality feestje

Voor kinderen vanaf 8 jaar: een super gaaf Virtual Reality feestje met de Game Masters van VR Maastricht!

Voor kinderen is Virtual Reality echt een supercoole ervaring, waardoor dit een geweldig idee voor een kinderfeestje is. De game masters van VR Maastricht heten de jarige en zijn of haar vriendjes en vriendinnetjes graag welkom in de speciale VR Rooms. Ga de strijd aan met pijl en boog en verdedig je stad tegen Orcs, maak een duizelingwekkend ritje in onze woestijnachtbaan, en sla de beats weg op je favoriete top-40 liedje. Jij mag zelf jouw wensen opgeven, zodat de leukste spellen voor jou klaarstaan op het feestje!

Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook de leukste, kindvriendelijke restaurants in de buurt op een rijtje heeft gezet? 

VR Maastricht

Lage Frontweg 2A

6219 PD Maastricht

Openingstijden Maandag t/m zondag van 9.00 tot 23.00 uur, wel van te voren reserveren!
Prijs Kinderfeestje medium (2-6 kinderen): €99
Kinderfeestje large (7-12 kinderen): €159
Mail direct

Mail direct naar VR Maastricht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeestje Lasergame & Laser Maze

Laser Maze, Laser Game en Air Soft. Bij Unit 13 kies je voor een tof partijtje!

BloteVoetenPark Kinderfeestje

Het BloteVoetenPark is een superleuke kinderfeestlocatie midden in de natuur!

Facebook inspiratie

Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!

Discovery Kinderfeestje

Samen op ontdekkingstocht tijdens je partijtje bij Discovery Museum in Kerkrade!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!

Aanrader: Discovery Jeugd Colleges

Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!

Lekker lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Een dagje eropuit met de kids? Dan hoort daar natuurlijk ook een gezellige lunch bij!

Escape rooms met kinderen in Zuid-Limburg

Samen puzzelen, aanwijzingen zoeken en proberen te ontsnappen: een escape room is het perfecte uitje voor gezinnen met kinderen. In Zuid-Limburg vind je een verrassend aanbod dat geschikt is voor jong en oud.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief