
BloteVoetenPark
Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!
Bij het BloteVoetenPark ervaar je een unieke wandeling van vier kilometer op blote voeten. Leuk én gezond voor jong & oud! Je kunt vanaf het laatste weekend van maart tot het laatste weekend van oktober blootsvoets wandelen. Buiten deze periode is het BloteVoetenPark ook open en worden themawandelingen & speciale events georganiseerd.
In het Schutterspark in Brunssum ligt één van de avontuurlijkste bossen van Zuid-Limburg. Trek je schoenen en sokken uit en beleef de natuur met al je zintuigen. De BloteVoetenWandeling leidt je door een doolhof, modderpoelen, over hindernisbanen en naar een speelcirkel. Sla je liever een hindernis over? Niks moet, ervaren mag! Regenachtig weer? Dat maakt het uitje nóg avontuurlijker. De regenplassen voelen heerlijk aan je voeten. Of schuil je even bij één van de schuilplekken onderweg? “Discover your nature!”
Terwijl de kinderen nog uitgebreid spelen op het natuurterras, geniet je van ons brede en gezonde horeca aanbod voor het hele gezin. Van iets lekkers tussendoor tot een lunch of avondmaaltijd.
Naast de BloteVoetenWandeling worden er het hele jaar door diverse andere leuke activiteiten & workshops georganiseerd, met name in de schoolvakanties: knutselactiviteiten, HalloweenWandeling, Reflectortocht en nog veel meer.
Meer weten? Klik op de roze websitebutton. Zo kom je op de website van het BloteVoetenPark en kun je alle activiteiten rustig bekijken of meld je aan voor hun nieuwsbrief & blijf op de hoogte.
Kom jij ook een kijkje nemen? TIP: je kunt ook je kinderfeestje vieren in het BloteVoetenPark!

Lees ook onze blog: De leukste attractie- en speelparken in Zuid-Limburg!
Zin in een avontuurlijk dagje uit vol plezier? Waan je even helemaal in een andere wereld in een attractie- of speelpark. Met onder meer coole achtbanen, spannende speeltoestellen en magische sprookjesfiguren. Dit zijn onze favoriete thema- en speelparken in Zuid-Limburg!
Lees verder Lees verderBloteVoetenPark
Ganzepool 15
6443 WZ Brunssum
Openingstijden
zie website via de roze websitebuttonPrijs
Prijs: €10,50 voor volwassenen, €6 voor kinderen (3 t/m 12 jaar)Kinderen t/m 2 jaar gratis
Toon op kaart
Meer inspiratie


Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.
Doen met peuters en kleuters in Zuid-Limburg
Ben jij op zoek naar leuke dingen om te doen met peuters of kleuters in Zuid-Limburg? Goed nieuws: de regio zit bomvol kindvriendelijke activiteiten waar zelfs de allerkleinsten zich helemaal kunnen uitleven. Van voorleesfeestjes en peutergym tot dieren aaien en zandkastelen bouwen – hier vind je de 13 leukste tips!
De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?