Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlindertuin

Kleurrijke pracht en praal in de overdekte vlindertuin!

De Vlindertuin van Lieteberg is bijzonder omdat hier enkel Europese vlindersoorten worden gehouden. De koepel bestaat uit gaas en is geen tropische serre! De natuur gaat hier dus haar gang en er zijn hierdoor helaas geen vlinders te zien in de winter.

De Vlindertuin is open van begin mei tot eind september: dan heb je de meeste kans om vlinders te zien! Enkel wanneer het zonnetje schijnt komen de dieren tevoorschijn.

In deze vlindertuin kan je super veel verschillende soorten dagvlinders en nachtvlinders bewonderen! Kan jij alle soorten vinden?

Wil je meer informatie over deze toffe vlindertuin? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: op zoek naar toffe kinderwinkels in Maastricht? Klik hier voor onze tips. 

Lieteberg

Openingstijden Van 11 maart t/m 5 november: elke dag van 10:00 - 19:00
Vanaf 6 november: elke dag van 10:00 - 17:00
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Lieteberg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

BloteVoetenPark

Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Facebook inspiratie

Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Doen met peuters en kleuters in Zuid-Limburg

Ben jij op zoek naar leuke dingen om te doen met peuters of kleuters in Zuid-Limburg? Goed nieuws: de regio zit bomvol kindvriendelijke activiteiten waar zelfs de allerkleinsten zich helemaal kunnen uitleven. Van voorleesfeestjes en peutergym tot dieren aaien en zandkastelen bouwen – hier vind je de 13 leukste tips!

7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.

Waterpret in Zuid-Limburg voor kids

Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.

De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief