Familiepark Mondo Verde
Geniet een hele dag van honderden bijzondere dieren, beeldschone tuinen en geweldige attracties!
In Familiepark Mondo Verde beleef je met het hele gezin een fantastische dag vol plezier, avontuur en ontdekking!
Wandel door betoverende wereldtuinen en laat je meevoeren naar verre landen. Bewonder exotische dieren van dichtbij en voel de adrenaline door je heen stromen in de spannende attracties!
Of je nu geniet van een ontspannende wandeling of met grote snelheid in een achtbaan zit, er is voor iedereen iets te beleven. Met een all you can eat ticket smullen jullie daarna ook nog onbeperkt van lekkere gerechten, van warme maaltijden tot verfrissende drankjes.
Klaar om zonder handen in de achtbaan te gaan en de bijzondere dieren te bewonderen? Klik op de roze button voor meer info over dit bijzondere familiepark!
Tip: na je bezoek aan dit familiepark ook lekker een hapje eten? Klik hier voor onze tips in Maastricht!
Lees ook onze blog: De leukste attractie- en speelparken in Zuid-Limburg!
Zin in een avontuurlijk dagje uit vol plezier? Waan je even helemaal in een andere wereld in een attractie- of speelpark. Met onder meer coole achtbanen, spannende speeltoestellen en magische sprookjesfiguren. Dit zijn onze favoriete thema- en speelparken in Zuid-Limburg!
Lees verder Lees verderMondo Verde
Groene Wereld 10
6372 PW Landgraaf
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg
Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!
Halve Verhalen 6+ | De Stilte
Kijk naar spannende dans en sprankelende muziek in een poging om de wereld weer samen te brengen!
Kinderboekenbal (6+)
Vier de start van de Kinderboekenweek tijdens het Kinderboekenbal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schaduwrijke speelbossen in Limburg: 7 fijne plekken om te spelen op warme dagen
Op warme zomerdagen is het heerlijk om met kinderen naar buiten te gaan, maar een middag in de volle zon op een speeltoestel is niet voor iedereen een succes.
Doen met tieners in Limburg
Wanneer je kids opeens tiener zijn, dan is een bezoek aan de kinderboerderij of een speelparadijs opeens passé. Hoe vermaak je tieners in Limburg? Wij hebben gouden tips voor je!
Theaterspecial: Het Laagland!
In september 2026 start het nieuwe theaterseizoen van Het Laagland. Met de tournees OM en OM en OM (1,5 t/m 3 jaar) en Stuntelman (4+), de kerstspecial Kerstboom te Koop en de muziekvoorstelling Stiltestorm (10+) beleef je een wonderlijk wervelend seizoen. Zelf op het podium staan? Dat kan bij Theaterwerkplaats Jong Laagland. Waar zien we jou?