PlayCafé Heerlen
Een gezellige speelplek voor kinderen t/m 6 jaar oud is PlayCafé Heerlen.
Ashley en Anneke Mann en heten je van harte welkom in het playcafé!
Een idee geboren uit de vele warme reacties die zij ontvingen na het stoppen met Avonturenland. Een plekje waar de kleinste de grootste zijn, een plekje waar de kids schoon en overzichtelijk kunnen spelen en niet omver worden gelopen door grotere kinderen. Sokken zijn daarom voor iedereen verplicht!
Een plekje die heel leuk is je kleintje maar zeker ook voor de ouders, hier kan je genieten van een goede kop koffie met iets lekkers erbij en eindelijk weer eens bijkletsen met een vriend/vriendin. Tevens kan je hier ontbijten, lunchen of wat dacht je van een heerlijke HighTea.
Wil je meer weten over het PlayCafé? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: wist je dat Kidsproof alle toffe kinderwinkels voor je op een rijtje heeft gezet? Klik hier voor het overzicht.
PlayCafé Heerlen
Zandweg 179
6419 PK Heerlen
Openingstijden
maandag & dinsdag Geslotenwoensdag t/m vrijdag 9.00 tot 18.00uur
zaterdag & zondag 10.00 tot 18.00uur
(Tijdens vakanties 7 dagen open van 10:00 tot 19:00uur)
Prijs
Kinderen van 1 t/m 6 jaar € 3.00Baby's en volwassene Gratis
Toon op kaart
Meer inspiratie
Herfst bij Rederij Stiphout
Stap deze herfstvakantie aan boord bij Rederij Stiphout en bewonder Maastricht vanaf het water!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen deze herfst gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek
Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!
Lekker lunchen met kinderen in Zuid-Limburg
Een dagje eropuit met de kids? Dan hoort daar natuurlijk ook een gezellige lunch bij!