Speeltuin Heer
Heerlijk buiten spelen in deze ruim 5000m2 grote speeltuin aan de Akersteenweg in Maastricht!
Speeltuin Heer ligt op de hoek van de Vijverdalseweg en de Akersteenweg. Het terrein is heel groot, en er is genoeg te beleven! Er is ook een grasweide, en veel bomen die in de warme zomermaanden voor wat schaduw zorgen.
Bij Speeltuin Heer kun je ook koffie, fris, ijsjes of chips halen bij de kiosk en even uitrusten op het fijne terras. Zelf eten en drinken meebrengen mag natuurlijk ook.
Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Meer speeltuinen in de omgeving ontdekken? Check het op de Themapagina Eropuit!
Speeltuin Heer
Akersteenweg
Maastricht
Openingstijden
Dagelijks van 11.00 tot 17.00Prijs
Toegang is gratis!
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Vakantie bij Discovery
Kijk in de toekomst, ontdek Ai: de expo en doe de Escape Game in Discovery Museum!
Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen deze kerstvakantie gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie | Magische uitjes in de regio
Lampjes, Liedjes en wonderlijke winteruitjes: kerstvakantie! Met twee weken vol vrolijke uitjes. Zijn jullie klaar om samen het museum in te duiken of de mooie bossen van Zuid-Limburg te ontdekken? Gelukkig is er ook binnen genoeg leuks te doen. Hieronder alvast een paar van onze favoriete tips!Fijne feestdagen! Liefs, Susanne
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je zeker een gezellig feestje van de jaarwisseling!