Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alpaca Kinderfeestje

Vier een onvergetelijke verjaardag tussen de alpaca’s bij Alpacaboerderij Hertingshof!

Op zoek naar een origineel en avontuurlijk kinderfeestje? De alpaca’s van Alpacaboerderij Hertingshof maken de verjaardag magisch! Kinderen krijgen de kans om deze bijzondere dieren te ontmoeten, te voeren en zelfs met ze te wandelen!

Het feestje begint met een warm welkom op de boerderij, gevolgd door leuke weetjes over alpaca’s. Daarna gaan de kinderen zelf aan de slag: ze versieren hun eigen cupcake en maken een knutselwerkje met echte alpacawol om mee naar huis te nemen. Natuurlijk is er ook tijd voor taart, cadeautjes en limonade!

Het feestje duurt ongeveer 2,5 uur en is geschikt voor kinderen van alle leeftijden.

Meer info over Alpacaboerderij Hertingshof vind je via de roze websitebutton!

Check de Eropuitpagina voor meer dier- en kindvriendelijke uitjes.

Alpacaboerderij Hertingshof

Varenstraat 8

6013 RT Hunsel

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Alpacaboerderij Hertingshof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie favorieten in Zuid-Limburg!

Whoopwhoop, zomervakantie in zicht! Met dat mooie weer willen de kids er vast eens lekker op uit. Plannen maar! Onder de grond, in de bomen of met beide benen op de grond. Bewonder voorstellingen op sprookjesachtige locaties, én reis er gratis naartoe!

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad? De regio ontdekken vanaf het water? Of op zoek naar een tof uitje voor deze zomer? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Dit zijn de leukste tips!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!