
Een knipoog van een mosasaurus
In deze mini-expo geven ivan en ilia een unieke inkijk in de realisatie van hun illustraties!
De Kinderboekenweek vindt dit jaar plaats van 1 t/m 12 oktober. Het thema is: Vol avontuur! In Centre Céramique worden allerlei spannende activiteiten georganiseerd. Kom jij ook mee op avontuur?
Een knipoog van een mosasaurus
Vorige zomer verscheen het Gouden Boekje Een knipoog van een mosasaurus. Auteur Jacques Vriens schreef het verhaal over de bekende mosasaurus Bèr. Illustratoren ivan en ilia maakten er de vrolijke tekeningen bij.
In deze mini-expo geven ivan en ilia een unieke inkijk in de realisatie van de illustraties voor dit bijzondere boekje; van het onderzoek naar de mosasaurus, de schetsfase met de daaropvolgende uitwerkingen, de activiteiten rondom het boek, tot en met de Maastrichtse en Engelse vertalingen.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Data:
- woensdag 3 september 2025
- vrijdag 19 september 2025
- zaterdag 27 september 2025
- dinsdag 7 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Centre Céramique
Avenue Ceramique 50
6221 KV Maastricht
Openingstijden
26 augustus t/m zondag 30 november 2025 Tijdens openingsurenToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Hier reis je gratis naartoe met Arriva Kids Vrij Limburg
Ontdek de provincie Limburg samen met de bus of de trein. Ideaal: kinderen reizen gratis met je mee!
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!