
Kattenkwaad – Pien, Puck & Co (3 t/m 8 jaar)
Een speels en ondeugend avontuur in het Pitboel Theater
Heitje voor een karweitje zou genoeg geld moeten opleveren… maar Pia en Kaat komen bedrogen uit. Als het bij elkaar gespaarde bedrag niet toereikend blijkt, bedenken ze een wel héél stout plan. Want soms lijkt kattenkwaad de snelste oplossing , maar of dat goed afloopt is nog maar de vraag!
In Kattenkwaad! nemen Pien, Puk & Co kinderen mee in een vrolijk en spannend verhaal vol fantasie, humor en herkenbare dilemma’s. Zoals altijd worden kinderen actief betrokken bij het spel en mogen zij, als ze willen, zelfs meespelen. Zo wordt elke voorstelling een unieke belevenis vanuit de beleving van het kind.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en hun (groot)ouders. Kom meegenieten en meespelen op zondag 8 en zondag 22 maart 2026 in Pitboel Theater. Reserveren is noodzakelijk om zeker te zijn van een plekje.
Klik op de roze button voor meer informatie!
Data:
- zondag 8 maart 2026
- zondag 22 maart 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie


Kasteeltuinen Arcen in warme herfsttinten
Een magisch najaar vol licht en kleur
Discovery Jeugd College
Wat als het brein ineens vastloopt? Ontdek het in het jeugdcollege van het Discovery Museum!
Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek
Beleef het ook! Het Ridderfestijn op Kasteel Hoensbroek is spectaculairder dan ooit.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!