 
	GRIMM (10+)
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix in Theater Heerlen!
Roodkapje, Assepoester, Doornroosje, Sneeuwwitje en haar zeven dwergen: ze komen allemaal voorbij in GRIMM. Deze fantasierijke collagevoorstelling voor jong en oud bewijst dat hiphop en ballet een gouden duo zijn.
De Junior Company en ISH Dance Collective brengen de bekendste sprookjes van de gebroeders Grimm samen in een energieke dansproductie waarin verschillende stijlen samenkomen. Na het grote succes van de eerste tournee is deze hitproductie van Marco Gerris en Ernst Meisner nu opnieuw te zien.
Meer info over deze voorstelling in Theater Heerlen vind je via de roze websitebutton!
Data:
- vrijdag 5 juni 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater Heerlen
Burgemeester van Grunsvenplein 145
6411 AS Heerlen
Toon op kaart
Meer inspiratie
 
	 
	Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date! 
	Ewouds Kleine Avonturenpad
Kijk, voel, zoek & verzamel op het Avonturenpad van het BloteVoetenPark! 
	Alvast reserveren: Sintfeest Rederij Stiphout
Geniet van een te gek pannenkoekenfeest met de Sint en zijn pieten!Blogs & inspiratie
Alle blogs 
	Ai Festival
Stap in de wereld van Ai in het Discovery Museum! Van 6 november t/m 22 november vind je hier allerlei activiteiten in thema. Is Ai een bedreiging of gaat het de wereld redden? Ontdek het hier! 
	50 x Doen als het regent in Zuid-Limburg
Is het buiten regenachtig? Wij vonden deze 50 giga geweldige tips voor jou. 
	Aanrader: Discovery Jeugd Colleges
Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges! 
	 
	 
	 
	