Frame Schaatsen bij LACO Geleen
Kinderen met een fysieke beperking kunnen meedoen met de schaatslessen bij LACO Geleen!
Ook dit seizoen kunnen kinderen met een handicap deelnemen aan de schaatspret. Dat is mogelijk dankzij het schaatsframe. Hiermee kunnen kinderen die door een fysieke beperking niet zelfstandig kunnen staan of bewegen, toch glijden over het ijs.
Het schaatsframe bevat een zitje, een stuur en drie ijzers. Kinderen zitten op het frame en zetten zich af met spikes onder hun voeten. Het coole sporthulpmiddel is geïntroduceerd door Stichting het Gehandicapte Kind.
IJsbaan Laco Geleen heeft schaatsframes in de maten XS, S, M en L beschikbaar.
Meer info over de lessen frame schaatsen vind je via de roze websitebutton!
Laco
Kummenaedestraat 45
6165 BT Geleen
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in mei
In mei staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Als eerste de leukste tips!
Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Gratis uitjes in de natuur in Zuid-Limburg
Op zoek naar leuke, gratis uitjes in de natuur waar je met kinderen écht blij van wordt? Goed nieuws: je hoeft helemaal geen entree te betalen om een geweldige dag buiten te hebben.
Minigolf in Zuid-Limburg, de leukste banen met kids
Zin in een gezellig uitje met het gezin waarbij iedereen mee kan doen? Minigolf is altijd een goed idee!