Multisportdag Beek
Vandaag in Beek: een gratis multisportdag voor mensen met een visuele beperking!
Tijdens de multisportdag kunnen deelnemers op het sportlandgoed de Haamen verschillende sporten en bewegingsactiviteiten uitproberen, samen met andere mensen met een visuele beperking!
Het doel van de Multisportdag is om een leuke en laagdrempelige sportdag te bieden waar iedereen kan ontdekken welke sport bij hem of haar past. Het draait niet alleen om sporten, maar ook juist om plezier vinden in bewegen en het in opbouwen van sociale contacten. De sporten worden aangeboden door ervaren trainers die goed weten wat sporten met een visuele beperking inhoudt. In plaats van in beperkingen te denken, kijken zij vooral naar wat er wél mogelijk is.
De sportdag is geschikt voor iedereen vanaf 7 jaar en biedt een mix van teamsporten en individuele sporten. Sportervaring is niet belangrijk, het gaat vooral om plezier! Op de dag zelf word je gekoppeld aan een buddy die je waar nodig ondersteunt. Voor blindengeleidehonden is ruimte beschikbaar. Reizigers die met het openbaar vervoer komen, benaderen ze vooraf om samen af te stemmen hoe zij – eventueel met hulp van onze vrijwilligers – de locatie goed kunnen bereiken. Deelname is gratis.
Meer info vind je via de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Zichtbaar Sportief
Openingstijden
Van 11:00 – 15:30 uurPrijs
Gratis deelnameGeschikt voor
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in september
In september staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Vakantie waar zorg even lichter voelt
In de aangepaste verblijven van Ronald McDonald Huis Nederland kun je veel zorgen én spullen thuislaten!
Festival De Betovering
Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste zomeravond uitjes in Zuid-Limburg
In de zomer hoef je echt niet na het avondeten meteen naar huis. Juist als de dagen lang zijn, is het heerlijk om er na een warme dag nog even met de kinderen op uit te trekken. Een ijsje eten, lekker spelen tot de zon bijna ondergaat of samen een bijzondere treinreis maken: Zuid-Limburg heeft genoeg leuke mogelijkheden voor een gezellige zomeravond
Doen met tieners in Limburg
Wanneer je kids opeens tiener zijn, dan is een bezoek aan de kinderboerderij of een speelparadijs opeens passé. Hoe vermaak je tieners in Limburg? Wij hebben gouden tips voor je!
50x Doen in zuid-Limburg met kinderen
Ga jij op vakantie, of woon je in Zuid-Limburg? En ben je op zoek naar een leuk uitje? Wij verzamelden maar liefst 50 tips voor súper leuke kidsproof uitjes in Zuid-Limburg