Casa Ametza
Casa Ametza, een mooi vakantiecomplex in de buurt van Antwerpen. Ingericht voor verschillende beperkingen
Casa Ametza is een vakantiecomplex dat 6 verschillende en ruime, rolstoeltoegankelijke vakantiehuizen telt. Ieder huis heeft een bepaalde themakleur die zich richt op een bepaalde beperking.
Zo heb je bijvoorbeeld de ‘grijze woning’ waar je met 4 personen kunt overnachten en die prikkelarm is ingericht. De ‘rode woning’ is bedoeld voor gezinnen met kinderen met een visuele beperking. Ieder huis heeft een volledig ingerichte keuken met vaatwasser, een frisse eet- en zitkamer en twee slaapkamers met een badkamer.
Daarnaast bieden ze allerlei arrangementen speciaal voor kinderen aan. Zo kan je je weekendje weg gemakkelijk combineren met een bezoek aan de dierentuin in Antwerpen of zwembad Sportoase.
Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Toegankelijke inspiratie
InterActing Zomerweek
Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme
Inclusieve tips voor de zomer
Wij verzamelden volop zomerinspiratie voor gezinnen met een zorgintensief kind!
Zomerpaleis Het Loo
Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie favorieten in Zuid-Limburg!
Whoopwhoop, zomervakantie in zicht! Met dat mooie weer willen de kids er vast eens lekker op uit. Plannen maar! Onder de grond, in de bomen of met beide benen op de grond. Bewonder voorstellingen op sprookjesachtige locaties, én reis er gratis naartoe!
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.