Speeltuin de Roetsj
Bij speeltuin de Roetsj in Sittard is ieder kind welkom om lekker te spelen in een veilige omgeving.
Bij speeltuin de Roetsj in Sittard is een hoop te beleven! De speeltuin telt niet alleen 35 speeltoestellen, maar je kunt er ook lekker met zand en water bezig zijn. Zo vind je er een kabelbaan, een klimtoren, een integratiecarrousel en nog veel meer. Voor kinderen t/m 12 jaar!
Dit is niet alleen een leuke plek als de zon schijnt. Ook bij minder mooi weer kunnen kinderen lekker spelen in de overdekte ruimte.
Veel toestellen zijn aangepast en vooral de paden zorgen ervoor dat ook kinderen in een rolstoel de hele speeltuin kunnen ontdekken. Zo zijn er bijvoorbeeld speciale fietsjes waarop kinderen zonder beperking kinderen met een beperking op rond kunnen fietsen. Zo wordt spelen nog leuker!
Deze speeltuin is getest door de Speeltuinbende en wordt gesteund door het Gehandicapte Kind!
Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Toegankelijke inspiratie
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.
Festival BuitenLOL 2026
Het is feest op De Kemphaan, want Stad & Natuur organiseert een toegankelijke buitenfestival!
Toegankelijke events in juni
In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Dagje weg naar Valkenburg met kinderen
Gezellig een weekendje weg naar Valkenburg? Kom je daar in de buurt tijdens je vakantie, of heb je zin in zomaar een leuk dagje uit naar deze toffe stad in Zuid-Limburg? Wij verzamelden allerlei leuke activiteiten die je in Valkenburg aan de Geul met de kinderen kunt doen! Veel plezier!
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.