Aangepaste vakantiewoningen op Texel
Geniet van een zorgeloze en toegankelijke vakantie met het hele gezin op het prachtige eiland Texel!
Een vakantie op Texel is écht voor iedereen. Bij de aangepaste vakantiewoningen van Stichting Tesselhuus verblijf je in ruime en comfortabele huizen die speciaal zijn ingericht voor mensen met een lichamelijke beperking én hun familie of begeleiders.
Extra bijzonder: met je verblijf steun je direct vakantieweken voor mensen die afhankelijk zijn van zorg en niet vanzelfsprekend op vakantie kunnen.
De woningen liggen verspreid over het eiland, onder andere in De Koog en Den Burg, en zijn geschikt voor verschillende groepsgroottes. Of je nu met een klein gezin komt of met een grotere groep: er zijn accommodaties tot wel 20 personen, waarbij meerdere kamers speciaal zijn ingericht voor gasten met een zorgvraag.
De accommodaties zijn aangepast en toegankelijk ingericht, met onder andere:
✓ Ruime opzet geschikt voor rolstoelgebruik
✓ Aangepaste slaapkamers en badkamers
✓ Mogelijkheid tot zorg aan huis via een thuiszorgorganisatie
✓ Huisdiervrije verblijven (hulphonden toegestaan)
✓ Extra hulpmiddelen mogelijk via externe verhuur
Tijdens je verblijf kun je gebruikmaken van extra services die je vakantie nog comfortabeler maken. Denk aan fietsverhuur (ook elektrische fietsen en tandems), een boodschappenservice bij aankomst en gratis parkeermogelijkheden. Alles is erop gericht om jouw verblijf zo ontspannen mogelijk te maken.
Klik op de roze button voor meer informatie!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Toegankelijke inspiratie
Prikkelarme ochtend nijntje museum
Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.
Toegankelijke events in juni
In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Waterpret in Zuid-Limburg voor kids
Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad? De regio ontdekken vanaf het water? Of op zoek naar een tof uitje voor deze zomer? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Dit zijn de leukste tips!