Kroon op de taart bij CODA
Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.
Samen op ontdekking in een wereld vol tekeningen, verhalen en fantasie. In CODA Museum duik je met je gezin in de kleurrijke wereld van illustrator Thé Tjong-Khing.
Wat is er te beleven bij Kroon op de taart?
In deze vrolijke familietentoonstelling stap je zo een verhaal binnen. Je ontmoet bekende figuren zoals Vos en Haas en ontdekt hoe een verhaal eigenlijk ontstaat.
Overal in de tentoonstelling liggen creatieve tekenuitdagingen klaar. Met het speciale Tekenboek maken jullie een eigen tekenreis door de werelden van Thé Tjong-Khing.
In het hart van de tentoonstelling staat een grote boom waar je even kunt neerploffen met een boek of luisteren naar een mooi voorleesverhaal. Zo’n knus momentje tussendoor vinden wij altijd heerlijk.
Waar is dat feestje?
Met de speur- en ontdekroute Waar is het feestje? gaan jullie op avontuur door CODA. Onderweg ontdek je leuke activiteiten in onder andere CODA Atelier, CODA ExperienceLab en CODA Junior.
En er is meer om zelf te doen. In CODA Atelier maken jullie bijvoorbeeld een storyboard, ontwerpen een filmkaartje of tekenen een portret. Extra leuk: breng je eigen tekening tot leven op een gigantisch digitaal scherm waar alle tekeningen samen een nieuw verhaal vormen.
Waarom dit een fijn Kidsproof uitje is:
✓ Interactieve familietentoonstelling vol fantasie en verhalen.
✓ Zelf tekenen, experimenteren en je kunstwerk digitaal tot leven zien komen.
✓ Knusse plekjes om samen te lezen, luisteren en ontdekken.
Klik op de roze button en ontdek alles over deze tentoonstelling bij CODA Museum!
Nooit meer leuke uitjes missen? Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief.
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
19 apr. t/m 25 okt.Prijs
Kinderen zijn gratisToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
De nieuwe hotspotgids is uit!
Ontdek de leukste tips voor gezinnen in Zuid-Limburg in deze gratis digitale gids!
Zomervakantie bij Rederij Stiphout
Stap deze zomervakantie aan boord bij Rederij Stiphout en bewonder Maastricht vanaf het water!
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad? De regio ontdekken vanaf het water? Of op zoek naar een tof uitje voor deze zomer? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Dit zijn de leukste tips!