Kinderboekenbal (6+)
Vier de start van de Kinderboekenweek tijdens het Kinderboekenbal!
Van 30 september t/m 11 oktober staat Maastricht in het teken van verhalen, theater en kinderboeken. Na het succes van vorig jaar slaan de bibliotheek, het theater en samenwerkende boekhandels opnieuw de handen ineen voor Kinderboekenweek Maastricht. Meer dan twintig activiteiten brengen kinderen dit jaar in de spotlight.
Opening met het Kinderboekenbal
Op woensdag 30 september start de Kinderboekenweek met het Kinderboekenbal. Geniet van een leuke show van Paul van Loon, bekend van Dolfje Weerwolfje. Daarna kun je op jacht naar handtekeningen van bekende kinderboekenschrijvers en lekker lezen en tekenen in de foyer, maar kijk uit voor de paparazzi-fotografen!
Er is een boekenmarkt met de mooiste, nieuwe boeken en er zijn workshops waar je aan mee kunt doen. Kom in je mooiste outfit voor op de rode loper; misschien durf jij zelf ook wel in de spotlight te staan?!
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Data:
- woensdag 30 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
AINSI Theater aan het Vrijthof
Lage Kanaaldijk 112-113
6212 NA Maastricht
Openingstijden
van 14.00 tot 17.00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!
Pannenkoekencruise Maastricht
Onbeperkt pannenkoeken eten tijdens een rondvaart met Rederij Stiphout in Maastricht!
AvonturenBerg
Beleef een klimavontuur hoog tussen de dennennaalden bij de AvonturenBerg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad? De regio ontdekken vanaf het water? Of op zoek naar een tof uitje voor deze zomer? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Dit zijn de leukste tips!
Zomervakantie favorieten in Zuid-Limburg!
Whoopwhoop, zomervakantie in zicht! Met dat mooie weer willen de kids er vast eens lekker op uit. Plannen maar! Onder de grond, in de bomen of met beide benen op de grond. Bewonder voorstellingen op sprookjesachtige locaties, én reis er gratis naartoe!