Atletiek Maastricht
Sluit je aan bij een clubje bij een van de grootste sportverenigingen van Maastricht!
Atletiek Maastricht is een sportvereniging die activiteiten aanbiedt voor veel verschillende doelgroepen! Kids van 7 t/m 19 jaar kunnen baan- of wedstrijdatletiek doen.
Baanatletiek betreft lopen, springen, werpen en meerkamp. Hou jij van kogelstoten, speerwerpen, hoogspringen of sprintjes trekken? Dan kun je je aansluiten bij het clubje van deze atletiekbaan en je vaardigheden beter maken!
Of als je het nog nooit geprobeerd hebt, maar het je wel heel leuk lijkt, dan kan je het natuurlijk hier leren!
Wil je meer informatie over Atletiek Maastricht? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: een lekker hapje eten in of rond Maastricht? Kijk hier voor onze gezellige tips!
Atletiek Maastricht
Mergelweg 130
6212 XK Maastricht
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasactiviteiten 2025
Spanning op de snoetjes, kloppende hartjes, verlanglijstjes vol speelgoed, pepernoten, schoen zetten en al die vrolijke liedjes. YES, wat houd ik van deze Sinterklaasperiode! Houden jullie er ook van in je gezin? Dan kan je je hart ophalen deze periode vol met Sinterklaasactiviteiten. We hebben er een heleboel voor je op een rijtje gezet!
Ai Festival
Stap in de wereld van Ai in het Discovery Museum! Van 6 november t/m 22 november vind je hier allerlei activiteiten in thema. Is Ai een bedreiging of gaat het de wereld redden? Ontdek het hier!
Cadeautip voor iedereen die zwanger is: Mijn Baby Buikje
Leg je zwangerschap vast in een persoonlijk 3D-zwangerschapsbeeldje. Leuk voor jezelf of als cadeau! Iedere zwangerschap is anders, maar elk lichaam doet iets wonderlijks. Met een 3D-beeldje bewaar je de herinnering voor nu en later.