MaatSpel Educatie
Bij Eveline Arnold van MaatSpel kunnen jonge kinderen muziek- en gymnastiek lessen volgen!
Muziek op Schoot, Ouder en Kind Gymnastiek, Sherborne bewegingspedagogiek en voorlichtingsavonden voor ouders: het kan allemaal bij MaatSpel!
Met name jonge kinderen hebben een grote natuurlijke interesse voor muziek en bewegen, en Eveline speelt hier graag op in met haar workshops en groepslessen. Bij de Muziek op Schoot lessen is er een baby-, dreumes- en peutergroep.
Bij de Ouder en Kind Gymnastiek is er een peutergroep en een kleutergroep, en een reeks duurt 10 lessen! Veel en goed leren bewegen staat hierbij centraal.
Wil je meer info over de soorten lessen? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook de tofste kinderwinkels in de buurt in een handig overzicht heeft gezet?
MaatSpel
Dopplerdomein 7
6229 GN Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintochten 2025
Een leuke, spannende, drukke, onrustige, feestelijke, gezellige Sinterklaasperiode is weer in aantocht! Waar je de Sint en zijn Pieten kunt verwelkomen tijdens een speciale Sinterklaasintocht kun je in dit blog lezen. Fijne Sinterklaastijd!
Sinterklaasactiviteiten 2025
Spanning op de snoetjes, kloppende hartjes, verlanglijstjes vol speelgoed, pepernoten, schoen zetten en al die vrolijke liedjes. YES, wat houd ik van deze Sinterklaasperiode! Houden jullie er ook van in je gezin? Dan kan je je hart ophalen deze periode vol met Sinterklaasactiviteiten. We hebben er een heleboel voor je op een rijtje gezet!
Ai Festival
Stap in de wereld van Ai in het Discovery Museum! Van 6 november t/m 22 november vind je hier allerlei activiteiten in thema. Is Ai een bedreiging of gaat het de wereld redden? Ontdek het hier!