Boerderij Daalhoeve
Kinderen kunnen bij Boerderij Daalhoeve kennismaken met allerlei dieren en producten van de boerderij!
Boerderij Daalhoeve is een grote kinderboerderij, waar kinderen naar hartenlust kunnen ontdekken en spelen! Het is van oorsprong een oude hoeve met daaromheen allerlei stallen en kleine weilanden. De boerderij is zeven dagen per week open en meerdere keren per jaar vinden er leuke activiteiten plaats!
In de gezellige horecaruimte binnen (De Koojstal) kun je lekker vertoeven, maar dat kan natuurlijk ook op de terrassen buiten, bij de boerderij zelf of in de speeltuin! Op het boerderijterrein loopt de Eetbare Loper rond, waarmee kinderen kunnen leren welke groenten en fruit er worden verbouwd. En in het bijenhuis kunnen ze zien hoe de honing wordt gemaakt.
Bij de boerderij vind je natuurlijk de boerderijdieren, maar daarnaast is er een kleine verzameling van uitheemse dieren! Daalhoeve is de enige plek in Maastricht waar kinderen kennis kunnen maken met deze dieren. Hoe bijzonder is dat?
Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: is jouw kind een echte buitenliefhebber? Kijk verder op onze website voor de leukste buitensport clubjes in de buurt!
Boerderij Daalhoeve
Alesiahof 40
6215 SX Maastricht
Openingstijden
Zie websitePrijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!
360° show ‘Voyage of the Stars’ (6+)
Beleef dit ruimteavontuur in de 360° filmzaal van Cosmodrome!
BloteVoetenPark
Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!
Deze 16 speeltuinen in Zuid-Limburg gaan weer open
De zon laat zich weer vaker zien, jassen mogen langzaam wat vaker open en kinderen krijgen weer dat bekende lentekriebeltje: naar buiten! Goed nieuws, want in Zuid-Limburg openen de leukste speeltuinen weer hun hekken.