Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bisschopsmolen

Leuke activiteiten doen, heerlijke broodjes kopen of lunchen in de eeuwenoude Bisschopsmolen!

Hoe dichter je bij de Bisschopsmolen komt in hartje Maastricht, hoe beter je het geklater van de watermolen hoort en hoe meer het water je door de mond loopt vanwege de geur van vers gebakken brood.

De Bisschopsmolen is al ontzettend oud, maar je kunt er nog steeds leuke activiteiten doen (zoals een rondleiding door de prachtige molen), heerlijk brood kopen of gezellig lunchen in de gelagkamer!

In de winkel worden allerlei producten verkocht: van speltbroden, vlaaien en croissants tot speltwafels, cakes, mueslimixen en jam. Thuis aan de slag kan ook! Er zijn namelijk ook speltmixen met recept te koop.

Wie lekkere trek heeft, kan plaats nemen in de gelagkamer. Daar kun je heerlijk ontbijten of lunchen! Denk aan de lekkerste broodjes, verse vruchtensappen, koffie/thee en stukjes vlaai.

Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Kijk ook eens in onze Uitagenda voor de leukste activiteiten in en rondom Maastricht! 

De Bisschopsmolen

Stenenbrug 3

6211 HP Maastricht

Openingstijden Maandag gesloten
Dinsdag 9.00 tot 18.00 uur
Woensdag 9.00 tot 18.00 uur
Donderdag 9.00 tot 18.00 uur
Vrijdag 9.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 9.00 tot 18.00 uur
Zondag 10.00 tot 17.00 uur
Prijs Klik op de roze websitebutton voor meer info!
Mail direct

Mail direct naar De Bisschopsmolen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Pasen op het water

Vier Pasen op de boot met een heerlijke Paas- of pannenkoekenbrunch van Rederij Stiphout!

Pannenkoekencruise Maastricht

Onbeperkt pannenkoeken eten tijdens een rondvaart met Rederij Stiphout in Maastricht!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Buggyproof uitjes

Is je kind nog gebonden aan een buggy voor lange afstanden, dan wil jij vast weten wat voor ontzettend leuke uitjes wij jou kunnen tippen!

Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen

Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.

Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg

Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.

Pasen in Zuid-Limburg!

Heerlijk! Een paar vrije dagen op komst om samen met de kids leuke dingen te gaan doen. En of je nu zin hebt om lekker te gaan brunchen of om samen de natuur in te gaan, op Kidsproof vind je dé beste tips bij elkaar.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief