Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Dwaze Herder

Bij De Dwaze Herder kunnen de kids lekker spelen en kun je met het gezin genieten van heerlijk eten!

Je vindt De Dwaze Herder direct langs de A2 bij Maastricht, afslag Gronsveld. Je kunt er met de hele familie lekker eten: van uitgebreide gerechten tot een broodje en lekkere drankjes. Ook is er een heel groot kindermenu, voor ieder kind is er wel wat wils!

De kinderen kunnen zich ook nog vermaken in de twee speeltuinen (binnen en buiten) of de kinderboerderij. Er is zelfs een parkje met springkastelen!

Wil je meer info of een kijkje nemen op de menukaart? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Wist je dat Kidsproof Maastricht ook de leukste eropuit-tips in de omgeving op een rijtje heeft gezet?

Lees ook onze blog: 15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

Lees verder Lees verder

De Dwaze Herder

Slakweg 5

6228 NB Maastricht

Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 10.00 uur
Prijs Klik op de roze websitebutton voor meer info!
Mail direct

Mail direct naar De Dwaze Herder

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dansplezier voor het hele gezin!

Heb jij een kleine spring-in-'t-veld, een enthousiaste danser of een nieuwsgierig kind in huis? Dan zijn de Nederlandse Dansdagen in Maastricht dé plek om samen op ontdekking te gaan. Van een fantasierijke dansvoorstelling en een swingende kinderdisco tot een podium vol jong danstalent: het festival laat zien dat je nooit te jong bent om geraakt te worden door dans.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Theaterspecial: Het Laagland!

In september 2026 start het nieuwe theaterseizoen van Het Laagland. Met de tournees OM en OM en OM (1,5 t/m 3 jaar) en Stuntelman (4+), de kerstspecial Kerstboom te Koop en de muziekvoorstelling Stiltestorm (10+) beleef je een wonderlijk wervelend seizoen. Zelf op het podium staan? Dat kan bij Theaterwerkplaats Jong Laagland. Waar zien we jou?

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!