
De Dwaze Herder
Bij De Dwaze Herder kunnen de kids lekker spelen en kun je met het gezin genieten van heerlijk eten!
Je vindt De Dwaze Herder direct langs de A2 bij Maastricht, afslag Gronsveld. Je kunt er met de hele familie lekker eten: van uitgebreide gerechten tot een broodje en lekkere drankjes. Ook is er een heel groot kindermenu, voor ieder kind is er wel wat wils!
De kinderen kunnen zich ook nog vermaken in de twee speeltuinen (binnen en buiten) of de kinderboerderij. Er is zelfs een parkje met springkastelen!
Wil je meer info of een kijkje nemen op de menukaart? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: Wist je dat Kidsproof Maastricht ook de leukste eropuit-tips in de omgeving op een rijtje heeft gezet?

Lees ook onze blog: 15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Lees verder Lees verderDe Dwaze Herder
Slakweg 5
6228 NB Maastricht
Openingstijden
Dagelijks geopend vanaf 10.00 uurPrijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw planetenpad bij Kattevennen!
De komst van het mooie weer valt gelijk met de opening van het vernieuwde Planetenpad! Met deze unieke, interactieve reis door het heelal willen de kinderen vast wel mee. En er is nog veel meer te doen bij Kattevennen. Zak lekker neer in de 360° filmzaal. Doe mee met de Forest School. En ga los in de speeltuin. Lees hieronder meer over deze fantastische plek!
Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!
Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!
Doen met tieners in Limburg
Wanneer je kids opeens tiener zijn, dan is een bezoek aan de kinderboerderij of een speelparadijs opeens passé. Hoe vermaak je tieners in Limburg? Wij hebben gouden tips voor je!