De Dwaze Herder
Bij De Dwaze Herder kunnen de kids lekker spelen en kun je met het gezin genieten van heerlijk eten!
Je vindt De Dwaze Herder direct langs de A2 bij Maastricht, afslag Gronsveld. Je kunt er met de hele familie lekker eten: van uitgebreide gerechten tot een broodje en lekkere drankjes. Ook is er een heel groot kindermenu, voor ieder kind is er wel wat wils!
De kinderen kunnen zich ook nog vermaken in de twee speeltuinen (binnen en buiten) of de kinderboerderij. Er is zelfs een parkje met springkastelen!
Wil je meer info of een kijkje nemen op de menukaart? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: Wist je dat Kidsproof Maastricht ook de leukste eropuit-tips in de omgeving op een rijtje heeft gezet?
Lees ook onze blog: 15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Lees verder Lees verderDe Dwaze Herder
Slakweg 5
6228 NB Maastricht
Openingstijden
Dagelijks geopend vanaf 10.00 uurPrijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterse kinderfeestjes
Is je kind in de winter jarig? Dan kun je je kinderfeestje heerlijk afstemmen op het seizoen. Ik heb voor jou de allerleukste kinderfeestjes in de winter op een ritje gezet!
Iets te vieren? Hier eet je de lekkerste taartjes in Zuid-Limburg!
Op zoek naar de allerlekkerste plekjes voor taartjes in Zuid-Limburg? Of je nu een verjaardag viert, een kleine overwinning of gewoon zin hebt in iets zoets — wij verzamelden de leukste, meest kidsproof adressen.