De Smockelaer
Een heerlijk hapje eten in een huiselijke sfeer in restaurant De Smockelaer!
Terwijl je een knisperend haardvuurtje op de achtergrond hoort, geniet je samen met het hele gezin van een lekkere maaltijd bij dit gezellige, warme restaurant.
Voor de kinderen is de Smockelaer een groot paradijs! Er is een speciaal kindermenu en terwijl de ouders nog even nagenieten en een drankje drinken, kunnen de kids zich uitleven in speeltuin.
Maar ook bij minder mooi weer is er voor de kids nog genoeg te doen. Er is een kinder stamtafel, een kinder bibliotheek en een speelotheek! Hier zul je je niet zo snel vervelen!
Wil je meer weten over dit kindvriendelijke restaurant? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof alle toffe kinderwinkels in Maastricht voor je op een rijtje heeft gezet? Kijk hier voor het overzicht!
De Smockelaer
Givelderweg 2
6276 PB Heijenrath
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag vanaf 11:00Zondag vanaf 10:00
De keuken is geopend tot 20:00, bij drukte en mooi weer tot 21:00
Laagseizoen bevat aangepaste openingstijden
Prijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis uitjes in de natuur in Zuid-Limburg
Op zoek naar leuke, gratis uitjes in de natuur waar je met kinderen écht blij van wordt? Goed nieuws: je hoeft helemaal geen entree te betalen om een geweldige dag buiten te hebben.
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.