Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brooderie en Stadstaverne

Aan het stadspark genieten van een hapje en een drankje bij Talentino De Greune Luiper.

Bij TALENT krijgen “Talenten” met een psychiatrische en/ of verstandelijke beperking de mogelijkheid om op bourgondische en ambachtelijke wijze gasten te laten genieten van hun culinaire talenten. (Jong-)volwassenen krijgen hier de kans om in kleine groepjes, onder professionele begeleiding van echte leermeesters, te leren werken in de horeca.

Het grote terras met een bevoorrechte ligging aan het stadspark is een ideale uitvalsbasis om te genieten van tapas of borrelgarnituren. Begeleid door uitgelezen wijnen en Limburgse speciaalbieren van de tap. Genieten van het grote terras met uitzicht op het groen.

In de Brooderie kan men terecht voor verse producten uit de eigen bekkerie. Tevens kun je hier terecht voor streekproducten, afhaalbroodjes, maar ook voor een goed gevulde picknickmand voor onderweg.

Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.

TIP: Neem ook eens een kijkje op onze eropuit-pagina!

Talentino De Greune Luiper

Koningsplein 101

6224 EH Maastricht

Openingstijden maandag t/m zondag van 07.00 tot 20.00 uur
Prijs zie website via de roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Talentino De Greune Luiper

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

Nieuw planetenpad bij Kattevennen!

De komst van het mooie weer valt gelijk met de opening van het vernieuwde Planetenpad! Met deze unieke, interactieve reis door het heelal willen de kinderen vast wel mee. En er is nog veel meer te doen bij Kattevennen. Zak lekker neer in de 360° filmzaal. Doe mee met de Forest School. En ga los in de speeltuin. Lees hieronder meer over deze fantastische plek!

Doen met tieners in Limburg

Wanneer je kids opeens tiener zijn, dan is een bezoek aan de kinderboerderij of een speelparadijs opeens passé. Hoe vermaak je tieners in Limburg? Wij hebben gouden tips voor je!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief