Kidsclub Pellikaan
Leuke sportieve clubjes voor kinderen zoals judo, dansles en peutergym bij Club Pellikaan!
Bij Club Pellikaan in Maastricht kunnen kinderen naar hartenlust bewegen, spelen en sporten!
Word lid met het hele gezin van Club Pellikaan! Maak je hoofd leeg in de fitness, sla een balletje op de padelbaan, doe mee met een lesje (hot) yoga of ontspan in de wellness. Tijdens je workout kun je je kids met een gerust hart achterlaten in de kidsclub.
Het team van kinderleidsters zorgt dat het hen aan niets ontbreekt. Er is ruimte om te kleuren, verkleden of spelen. Of laat je kinderen lekker bewegen met de vele kidslessen. Na afloop drink je gezellig wat samen in de kindvriendelijke horeca.
Zo combineer je sportiviteit met quality time! Kom langs voor een vrijblijvende rondleiding.
Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook de leukste, kindvriendelijke restaurants in de regio op een rijtje heeft gezet?
Club Pelikaan Maastricht
Dousbergweg 4
6216 GC Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor een overzicht van de lestijden!Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Elk seizoen avontuur bij BloteVoetenPark
Ook in de herfst en winter is er van alles te beleven in het BloteVoetenPark. Ga op avontuur met eekhoorn Ewoud en ontdek de prachtige herfst. Vier Halloween met de kindertocht 'Ravenspook circus'. En trek er in december op uit met een zaklamp voor een prachtige lichtjeswandeling! Zet onderstaande events zeker in je agenda!
De mooiste uitzichtpunten in Zuid-Limburg: leuk met kinderen
Zuid-Limburg is een van de mooiste plekken van Nederland om van het uitzicht te genieten. Heuvels, bossen, dalen en zelfs uitzicht tot ver over de grens: je hoeft hier maar een klein stukje omhoog te lopen voor een prachtig panorama.
De leukste Herfstvakantie avonturen in Zuid-Limburg
Zo, hier heb ik echt zo'n zin in! De herfst heeft iets magisch. Nog genoeg leuks om buiten te doen, maar ook de binnenuitjes lonken, zeker als het weer wat minder is. En er wordt ook nog eens van alles georganiseerd. Volle planning dus volgende week. En jij?