
Peuterzwemles ClubPellikaan
Peuterzwemles met de EasySwim-methode doe je bij Club Pellikaan in Maastricht!
Is jouw kindje nog niet klaar voor de reguliere zwemles, maar wil je wel alvast beginnen? Geef je kindje dan op voor peuterzwemmen! Goed voor de band, contact met andere kindjes en meteen een goede voorbereiding op zwemles!
Zwemles is voor veel kinderen iets om naar uit te kijken! En bij Club Pellikaan is het helemaal leuk, want daar wordt gewerkt met de EasySwim-methode. Bij Zwemschool de Pellikaan gaan de kinderen direct het diepe in met een speciaal zwemvest aan. Uniek aan de EasySwim-methode is ook dat je kind één zwemdiploma haalt, wat gelijk staat aan A, B en C.
Je hoeft geen lid te zijn van de club om mee te kunnen doen met zwemles. Er wordt gewerkt in kleine groepjes. Let op: houd rekening met een wachtlijst van ongeveer vier maanden.
Wil je meer informatie? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei toffe kinderwinkels in de buurt op een rijtje heeft gezet?
Club Pellikaan Maastricht
Dousbergweg 4
6216 GC Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de lestijden.Prijs
Je betaalt als niet-lid 159 euro voor een periode van 10 weken.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Escape rooms met kinderen in Zuid-Limburg
Samen puzzelen, aanwijzingen zoeken en proberen te ontsnappen: een escape room is het perfecte uitje voor gezinnen met kinderen. In Zuid-Limburg vind je een verrassend aanbod dat geschikt is voor jong en oud.
Heerlijke herfsttips voor in de vakantie
Tijd om de herfstvakantie vol te plannen! Mijn kinderen hebben al grootse plannen. En jullie? Geniet van de eekhoorntjes, kastanjes en prachtige herfstkleuren tijdens een fijne wandeling of ontdek de Limburgse cultuur tijdens een van de binnenuitjes. Er is weer genoeg te beleven!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!