
Cablepark Terhills
Leer de fijne kneepjes van het wakeboarden en waterskiën bij Cablepark Terhills.
Bij Terhills Cablepark kun je leren wakeboarden en waterskiën. Je kunt kiezen uit privélessen aan de kleine kabel. Perfect voor te leren wakeboarden en voor kinderen vanaf 8 jaar oud. Ook zijn er groepslessen en vrije uurtjes. Hier kun je leren wakeboarden, waterskiën voor beginners en gevorderden. Allemaal vanaf 8 jaar oud.
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjes-pagina!
Terhills Cablepark
Nationaal Parklaan 5
3650 Dilsen-Stokkem
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Jong Laagland
Ontdek het plezier en de magie van theater maken bij Theaterwerkplaats Jong Laagland!
Jeugdsportfonds
Sporten is voor iedereen, ook voor kinderen uit gezinnen die het minder breed hebben!
Discovery Jeugd College
Kun je door de jungle slingeren als Tarzan? Ontdek het in het Discovery Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 15 must-do’s voor gezinnen in Zuid-Limburg
Op zoek naar een superleuk gezinsuitje in Zuid-Limburg? Van grotten en kastelen tot speeltuinen en natuur – deze 15 uitjes maken je familie-avontuur compleet.
Discovery Jeugd Colleges
Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!
Restaurants met een speelhoek in Zuid-Limburg
Uit eten met kinderen wordt pas echt ontspannen als zij lekker kunnen spelen. Gelukkig zijn er in Zuid-Limburg heel wat restaurants met een speelhoek, speeltuin of speelplek. Wij hebben de leukste plekken voor je op een rij gezet!