Vlindertuin
Kleurrijke pracht en praal in de overdekte vlindertuin!
De Vlindertuin van Lieteberg is bijzonder omdat hier enkel Europese vlindersoorten worden gehouden. De koepel bestaat uit gaas en is geen tropische serre! De natuur gaat hier dus haar gang en er zijn hierdoor helaas geen vlinders te zien in de winter.
De Vlindertuin is open van begin mei tot eind september: dan heb je de meeste kans om vlinders te zien! Enkel wanneer het zonnetje schijnt komen de dieren tevoorschijn. Als koudbloedige dieren tanken ze warmte om actief te zijn.
In deze vlindertuin kan je super veel verschillende soorten inheemse vlinders en hun waardplanten bewonderen! Kan jij alle soorten vinden?
Wil je meer informatie over deze toffe vlindertuin? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: op zoek naar toffe kinderwinkels in Maastricht? Klik hier voor onze tips.
Lieteberg
Stalkerweg 46
3690 Zutendaal
Prijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Elk seizoen avontuur bij BloteVoetenPark
Ook in de herfst en winter is er van alles te beleven in het BloteVoetenPark. Ga op avontuur met eekhoorn Ewoud en ontdek de prachtige herfst. Vier Halloween met de kindertocht 'Ravenspook circus'. En trek er in december op uit met een zaklamp voor een prachtige lichtjeswandeling! Zet onderstaande events zeker in je agenda!
Dit vonden de Kidsproofreporters van Discovery Museum
Op ontdekking in Discovery Museum: ‘We kunnen niet kiezen, alles was leuk!’