Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bonnefantenmuseum

Wees creatief in het Bonnefantenmuseum Maastricht met audiotours, of dobbelspellen!

Bonnefantenmuseum Maastricht is een museum dat markante kunstgeschiedenissen verzamelt en presenteert. Ook kleine kunstliefhebbers zijn hier van harte welkom!

In dit museum worden activiteiten aangeboden voor alle leeftijden. Wil jij het museum op een speelse manier ontdekken? Voor kinderen vanaf 7 jaar is de Kids audiotour beschikbaar. Help het Wetenschappelijk Instituut voor Kloppende Zaken (WIKZ) met het uitzoeken of alle kunstwerken in het museum wel kloppen! Haal je gratis audiotour apparaat aan de kassa.

In het Brueghel Lab kunnen bezoekers van 6 tot 106 de handen uit de mouwen steken en een eigen kunstwerk maken of op onderzoek gaan. Ga in de Kopieer Kamer aan de slag met tekeningen en kleurplaten en maak een Hoedje van papier in het Atelier!

Wil je meer informatie over het Bonnefantenmuseum? Klik op de roze button!

Tip: opzoek naar een toffe plek voor een kinderfeestje? Kijk ook eens hier voor onze tips!

fotocredits:Richard Stark

Bonnefantenmuseum

Avenue Ceramique 250

6221 KX Maastricht

Openingstijden Dinsdag t/m zondag 11:00 - 17:00
Prijs Zie de website button voor meer informatie.
Mail direct

Mail direct naar Bonnefantenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Arriva Kids Vrij Limburg

Kinderen reizen deze herfst gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!

Klimbos Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Actie in de vakantie bij Unit 13

Ga deze herfstvakantie de strijd aan in de lasergame of laser maze arena van Unit 13!

Alvast reserveren: Sintfeest Rederij Stiphout

Geniet van een te gek pannenkoekenfeest met de Sint en zijn pieten!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!

Aanrader: Discovery Jeugd Colleges

Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief