Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Dwaze Herder

Bij De Dwaze Herder kunnen de kids lekker spelen en kun je met het gezin genieten van heerlijk eten!

Wat een toffe plek is dit! Onze kinderen vinden het heerlijk om even lekker bij de diertjes te kijken en omhoog te klimmen in de geweldige klimtoren. De speelplek is super relaxed en de ouders kunnen even lekker op het terras of in het restaurant zitten. Bij slecht weer is het ook fijn dat er een fijne binnenspeeltuin is.

In de zomer van 2020 kun je genieten van geweldige waterglijbanen!!

Je vindt De Dwaze Herder direct langs de A2 bij Maastricht, afslag Gronsveld. Je kunt er met de hele familie lekker eten: van uitgebreide gerechten tot een broodje en lekkere drankjes. Ook is er een heel groot kindermenu, voor ieder kind is er wel wat wils!

Wil je meer info of een kijkje nemen op de menukaart? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Wist je dat Kidsproof Maastricht ook de leukste eropuit-tips in de omgeving op een rijtje heeft gezet?

Lees ook onze blog: Hier reis je gratis naartoe met Arriva Kind Vrij Limburg

Ontdek de provincie Limburg samen met de bus of de trein. Ideaal: kinderen reizen gratis met je mee!

Lees verder Lees verder

De Dwaze Herder

Slakweg 5

6228 NB Maastricht

Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 10.00 uur
Prijs Klik op de roze websitebutton voor meer info!
Mail direct

Mail direct naar De Dwaze Herder

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Vakantie in Discovery

Ontdek deze vakantie het superleuke wetenschaps- en techniekmuseum in het zuiden!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!

De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)

Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!

Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!

Voorjaarsvakantie met kids in Zuid-Limburg

Wie kijkt er niet uit naar dit weekend, heerlijk! Wordt er bij jullie ook zo gestuiterd in huis? De rust na de carnavalsdagen vind ik ook altijd wel weer lekker. Al denken mijn kids daar anders over. Daarom hieronder leuke tips om er een heerlijke vakantie van te maken!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief