Speuren tussen de foto’s
Maak kennis met fotografie en bijzondere exposities in Fotomuseum aan het Vrijthof!
In Fotomuseum aan het Vrijthof ontdek je de wereld van fotografie.
Tijdens elke expositie is er een gratis kinderspeurtocht. Bij deze speurtochten moet je de foto’s goed bekijken en leer je spelenderwijs kennis maken met musea en fotografie. Na afloop krijgen de kids vaak een kleine verrassing die te maken heeft met het museum!
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Tip: op zoek naar andere leuke musea? Bekijk ook eens onze pagina Museum en Educatie.
Fotomuseum aan het Vrijthof
Vrijthof 18
6211 LD Maastricht
Prijs
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Belevingscentrum Biodiversiteit Lieteberg
Belevingscentrum Biodiversiteit Lieteberg: trek je schoenen uit en word helemaal één met de natuur.
MergelRijk Valkenburg
Bezoek deze grotten voor een tof ondergrondse uitje! Bezoek DinoRijk, de 3D grotschilderingen & atelier
Kidsproof op Instagram
Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!
Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!