Overnacht bij Hoeve de Plei
Heerlijk zorgeloos slapen en ontspannen ontwaken bij Hoeve de Plei samen met je kinderen!
Hoeve de Plei is een gezellig familiehotel.
Naast een aantal familiekamers in het hotel en gewoon een hotel te zijn waar kinderen welkom zijn en kunnen spelen in de huiskamers en buiten in de tuin, heeft Hoeve de Pleo ook een aantal appartementen gerealiseerd waar mensen kunnen komen logeren en de keuze zelf kunnen maken of ze op zichzelf willen zijn in een van de appartementen of ook gebruik willen maken van de hotelfaciliteiten zoals genieten van het heerlijke ontbijt of een drankje en hapje doen op het terras.
Weldadig slapen op Hastensbedden en genieten van het goede van het leven, dat is Hoeve de Plei!
Voor meer informatie of om direct te boeken ga je naar de website via de roze websitebutton.
TIP: Neem ook een kijkje op in onze uitagenda, dan weet je meteen wat er te doen is in de omgeving!
Hoeve de Plei
Overgeul 1
6281 BG Mechelen
Openingstijden
zie website via de roze websitebuttonPrijs
zie website via de roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Deze 16 speeltuinen in Zuid-Limburg gaan weer open
De zon laat zich weer vaker zien, jassen mogen langzaam wat vaker open en kinderen krijgen weer dat bekende lentekriebeltje: naar buiten! Goed nieuws, want in Zuid-Limburg openen de leukste speeltuinen weer hun hekken.
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!