Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Irrland

Kom lekker spelen op een zomerse locatie bij Irrland!

Irrland is de grootste boerderij-avonturen-oase in Europa! Op 14 maart gaan de deuren van de boerderij voor de 22e keer open. Kom je ook lekker spelen!?

Meer dan 80 speel, doe- en leerattracties, unieke vakantiesfeer onder palmbomen, een airport waar je lekker kan spelen en exotische diersoorten die je kunt bewonderen. Kortom, kom gezellig langs om te spelen op een unieke locatie!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Neem ook eens een kijkje op de Blogpagina voor leuke tips en inspiratie!

Lees ook onze blog: De leukste attractie- en speelparken in Zuid-Limburg!

Zin in een avontuurlijk dagje uit vol plezier? Waan je even helemaal in een andere wereld in een attractie- of speelpark. Met onder meer coole achtbanen, spannende speeltoestellen en magische sprookjesfiguren. Dit zijn onze favoriete thema- en speelparken in Zuid-Limburg!

Lees verder Lees verder

Irrland

Am Scheidweg 1

47624 Kevelaer

Mail direct

Mail direct naar Irrland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Rondvaart Maastricht met Rederij Stiphout

Ontdek Maastricht vanaf het water. Stap aan boord bij Rederij Stiphout voor een rondvaart over de Maas!

Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg

Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!

Mosaqua in de herfstvakantie

Glijbanen, peuterbad en wildwaterbaan in dit subtropische zwemparadijs met korting op je volgende bezoek!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

De mooiste uitzichtpunten in Zuid-Limburg: leuk met kinderen

Zuid-Limburg is een van de mooiste plekken van Nederland om van het uitzicht te genieten. Heuvels, bossen, dalen en zelfs uitzicht tot ver over de grens: je hoeft hier maar een klein stukje omhoog te lopen voor een prachtig panorama.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!