Kinderboerderij De Heeg
Kom de geitjes, konijntjes en varkens aaien en zie hoe de paarden door de wei rennen!
Kinderboerderij De Heeg is de plek waar je super veel dieren kunt zien en ook kunt voelen hoe zacht hun huid voelt! Schapen, varkens, konijnen, paarden en nog veel meer! Deze boerderij is de plek waar je leert hoe je zorgvuldig om moet gaan met de dieren en waar je lekker rond kan razen als kind.
TIP: Is jouw kind vooral fan van de paarden? Bij Ponyclub Maastricht kunnen ze zelf op les.
Naast de dieren vind je hier ook een super grote natuurspeeltuin, een blotevoetenpad, verschillende dierenweiden, stallen en een vlindertuin met een eendenvijver. Kortom, er is dus echt genoeg te beleven!
Op woensdag, zaterdag of zondag kun je een ponyritje maken (moet er wel voldoende personeel aanwezig zijn). De kosten bedragen € 3,= per ritje. Na 10 ritjes krijg je, bij inlevering van de knipkaart, 1 ritje gratis.
Wist je dat er ook een enorme dierentuin in de regio ligt: GaiaZOO!
Wil je meer informatie over Kinderboerderij De Heeg? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: na het aaien van de dieren lekker een hapje eten in Maastricht? Kijk hier voor onze tips!
Kinderboerderij De Heeg
Maastrichterweg 2b
6228 XT Maastricht
Openingstijden
Maandag 9:00 - 17:00Dinsdag 9:00 - 17:00
Woensdag 9:00 - 16:00
Donderdag 9:00 - 17:00
Vrijdag 9:00 - 17:00
Zaterdag 9:00 - 17:00
Zondag 9:00 - 17:00
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg
Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!
Gratis nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!
Rondvaart Maastricht met Rederij Stiphout
Ontdek Maastricht vanaf het water. Stap aan boord bij Rederij Stiphout voor een rondvaart over de Maas!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Elk seizoen avontuur bij BloteVoetenPark
Ook in de herfst en winter is er van alles te beleven in het BloteVoetenPark. Ga op avontuur met eekhoorn Ewoud en ontdek de prachtige herfst. Vier Halloween met de kindertocht 'Ravenspook circus'. En trek er in december op uit met een zaklamp voor een prachtige lichtjeswandeling! Zet onderstaande events zeker in je agenda!
De leukste Herfstvakantie avonturen in Zuid-Limburg
Zo, hier heb ik echt zo'n zin in! De herfst heeft iets magisch. Nog genoeg leuks om buiten te doen, maar ook de binnenuitjes lonken, zeker als het weer wat minder is. En er wordt ook nog eens van alles georganiseerd. Volle planning dus volgende week. En jij?
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?