Natuurspeeltuin Geulpark
Ontdek deze natuurspeeltuin midden in een woonwijk in Valkenburg.
In het voorjaar van 2017 is in Valkenburg in het Geulpark een speelnatuur locatie geopend, speciaal voor de actieve jeugd.
Op slechts een steenworp afstand van het centrum van Valkenburg en aan de oevers van de geul is het heerlijk spelen. Er staan onder andere twee waterpompen en er is alle ruimte om te struinen. Kinderen kunnen hier hutten bouwen en spelen met zand en water. De speelplek is gratis toegankelijk en dat alles in een groene oase langs de geul!
De natuurspeeltuin ligt aan de Betsy Perklaan.
Natuurspeeltuin Geulpark
Betsy Perklaan
6301 Valkenburg
Openingstijden
-Prijs
-Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Buiten spelen in Zuid-Limburg: 9 Kidsproof plattelandsuitjes
Wil je lekker naar buiten en genieten van een lekker landelijk uitje? Wij zetten de leukste 9 plattelandsuitjes voor jou op een rij!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).