Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rondvaart met grottenbezoek

Leuke excursie met kinderen vanaf 4 jaar: boottocht over de Maas inclusief grottenbezoek!

Altijd al benieuwd geweest naar de grotten vlakbij Maastricht? Dan is dit je kans! Met Rederij Stiphout maak je een mooie rondvaart over de Maas en stop je onderweg bij de St. Pietersberg. Vanaf daar maak je een korte wandeling naar het verzamelpunt voor rondleidingen, en ga je samen met de gids op pad door de grotten.

De tocht brengt je langs de mergelgangen, waar tekeningen en opschriften op zijn gemaakt. De grottengidsen kennen goed de weg, en bieden een boeiende rondleiding vol spanning, geheimzinnigheid en geschiedenis. Na de rondleiding keer je weer terug naar de aanlegsteiger om de rest van de rondvaart te doen.

Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Volg ons ook op Facebook voor leuke tips voor uitjes, kinderfeestjes en speciale events!

Rederij Stiphout

Maaspromenade 58

6211 HS Maastricht

Openingstijden De boottocht duurt 3 uur, kijk op de website voor meer info over vertrektijden!
Prijs Vanaf €10,95
Mail direct

Mail direct naar Rederij Stiphout

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfst bij Rederij Stiphout

Stap deze herfstvakantie aan boord bij Rederij Stiphout en bewonder Maastricht vanaf het water!

Vakantie bij Discovery

Kijk in de toekomst, ontdek Ai: de expo en doe de Escape Game in Discovery Museum!

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Beleef het ook! Het Ridderfestijn op Kasteel Hoensbroek is spectaculairder dan ooit.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Een dagje eropuit met de kids? Dan hoort daar natuurlijk ook een gezellige lunch bij!

Heerlijke herfsttips voor in de vakantie

Tijd om de herfstvakantie vol te plannen! Mijn kinderen hebben al grootse plannen. En jullie? Geniet van de eekhoorntjes, kastanjes en prachtige herfstkleuren tijdens een fijne wandeling of ontdek de Limburgse cultuur tijdens een van de binnenuitjes. Er is weer genoeg te beleven!

Escape rooms met kinderen in Zuid-Limburg

Samen puzzelen, aanwijzingen zoeken en proberen te ontsnappen: een escape room is het perfecte uitje voor gezinnen met kinderen. In Zuid-Limburg vind je een verrassend aanbod dat geschikt is voor jong en oud.

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief