Speeltuin De Smidse
Kom lekker spelen in deze toffe speeltuin in Hoensbroek en in de zomer kun je er ook lekker zwemmen!
Speeltuin De Smidse is gelegen in de wijk ‘de Slak’ in Hoensbroek. Het is een heerlijke speeltuin waar jong en oud zich prima kunnen vermaken. Hier kunnen de kinderen heerlijk ravotten en hun energie kwijt. Spring op de trampolines, maak de lekkerste zandtaartjes of schommel en glij er lekker op los. Pret verzekerd.
In de zomermaanden is het zwembad geopend, dat is helemaal een feestje!
Het is een zeer verzorgde, overzichtelijke speeltuin voorzien van groot zwembad en belevingsplein wat geschikt is voor iedereen van 0-100 jaar met en zonder beperking.
Er worden ook regelmatig leuke activiteiten georganiseerd.
Tijdens vakanties zijn zij geopend van :
12.00- 17.00 uur
Bij slecht weer is de speeltuin gesloten.
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina!
Speeltuin De Smidse
Kasteel Hoensbroeklaan 74a
6433 AG Hoensbroek
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!
Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen deze kerstvakantie gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je zeker een gezellig feestje van de jaarwisseling!
Kerstmarkten 2025
Proef de kerstsfeer en bezoek een van de leuke en gezellige kerstmarkten die Zuid-Limburg te bieden heeft. Lekker struinen langs kilometers lang aan kraampjes, muziekpodia, gluhwein, warme chocolademelk, kerstworkshops, kerstinspiratie en nog veel meer.
Kerstvakantie | Magische uitjes in de regio
Lampjes, Liedjes en wonderlijke winteruitjes: kerstvakantie! Met twee weken vol vrolijke uitjes. Zijn jullie klaar om samen het museum in te duiken of de mooie bossen van Zuid-Limburg te ontdekken? Gelukkig is er ook binnen genoeg leuks te doen. Hieronder alvast een paar van onze favoriete tips!Fijne feestdagen! Liefs, Susanne