Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterburcht Pietersheim

Voor kinderen vanaf 5 jaar: ga mee op speurtocht door de bijzondere, oude Waterburcht in Lanaken, België!

Doe mee met het leuke spel voor het hele gezin: Ridders Gezocht! Kijk je ogen uit bij de Waterburcht in Lanaken en leer op een actieve manier.

Jan van Pietersheim heeft zijn hele leven de geschiedenis van de waterburcht en van zijn voorouders beschermd. Maar als ook Jan er niet meer is, zullen alle verhalen over de waterburcht en haar bewoners verloren gaan! Daarom is hij op zoek naar nieuwe Heren van Pietersheim! Verken de waterburcht met de opdrachten uit het spelboekje en leer de waterburcht en haar bewoners kennen. Alleen de beste burchtverkenners krijgen een gepersonaliseerde oorkonde van de Heren van Pietersheim!

Het spelboekje leidt jullie naar de meest spannende plekjes van de waterburcht. Een super leuke manier om de rijke geschiedenis van Pietersheim te ontdekken!

Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei handige adresjes voor hulp bij de opvoeding op een rijtje heeft gezet?

Waterburcht Pietersheim

Waterstraat 52

3620 Lanaken

Openingstijden Hoogseizoen: mei tot en met september
maandag t/m vrijdag:  13.00 - 17.00
weekenden: 10.00 - 17.00
feestdagen: 10.00 - 17.00

Laagseizoen
Maandag t/m vrijdag gesloten, behalve tijdens de schoolvakanties
weekenden: 13.00 - 16.00
feestdagen: 13.00 - 16.00
Prijs Prijs gezinsboekje: €3
Mail direct

Mail direct naar Waterburcht Pietersheim

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Mosaqua

Kom lekker spetteren in het subtropische water van Mosaqua zowel binnen als buiten!

Discovery Museum

Ontdek het superleuke wetenschaps- en techniekmuseum in het zuiden!

Gratis nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Elk seizoen avontuur bij BloteVoetenPark

Ook in de herfst en winter is er van alles te beleven in het BloteVoetenPark. Ga op avontuur met eekhoorn Ewoud en ontdek de prachtige herfst. Vier Halloween met de kindertocht 'Ravenspook circus'. En trek er in december op uit met een zaklamp voor een prachtige lichtjeswandeling! Zet onderstaande events zeker in je agenda!

Help! De kinderen hebben een studiedag, wat nu?

'Mama, ik hoef morgen niet naar school!' Is het jou al eens overkomen dat je die briefing éven gemist hebt?

Dit vonden de Kidsproofreporters van Discovery Museum

Op ontdekking in Discovery Museum: ‘We kunnen niet kiezen, alles was leuk!’

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!