
Leuk & Anders
Op zoek naar een creatief kinderfeestje? Dan ben je bij Leuk & Anders aan het juiste adres!
Sabina Gronau geeft met veel passie en plezier kinderfeestjes voor creatievelingen. Jarige kinderen vanaf 6 jaar oud kunnen al hun vriendjes en vriendinnetjes uitnodigen voor een gezellige middagen knutselen. Natuurlijk mogen alle zelfgemaakte kunstwerken na afloop mee naar huis!
Jouw kind mag zelf kiezen welk knutselwerkje er gemaakt wordt:
– Vogelhuisje
– Porselein stippelen
– Wegwijzer
– Eenhoorn dromenvanger
– Sleutelhanger
– Robot
– Weekplanner
– Toverstaf
– Vogelhanger
– Mozaïek
– Rare vogel
– High tea
– Moodbord
– Ibiza strandtas
Alle knutselfeestjes zijn inclusief wat drinken en iets lekkers erbij. Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de paarse websitebutton.
TIP: Op zoek naar een toffe verjaardag? Klik hier voor de leukste kinderfeestjes in de regio.

Lees ook onze blog: 16x organisaties met creatieve kinderfeestjes!
Heb jij een echte creatieveling in huis? Of zit jouw kind altijd onder de verfspetters, liggen de kleurpotloden verpreid door de kamer of staat het huis vol knutsels? Dan zijn deze kinderfeestjes met creatief thema of vol techniek misschien wel iets voor de jarige en vriendjes of vriendinnetjes! Sommige feestjes kun je thuis vieren, andere hebben een vaste locatie in Zuid-Limburg. Feestgangers klaar? Knutselen maar!
Lees verder Lees verderLeuk & Anders
Abshoven 46
6151 GD Munstergeleen
Openingstijden
Op aanvraagPrijs
Klik op de paarse websitebutton voor meer info.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 25 leukste buitenspeeltuinen in en rond Zuid-Limburg
Van natuurspeelplekken tot klimparken en kinderboerderijen, hier vind je het ultieme overzicht voor urenlang buitenplezier met kids in Zuid-Limburg én vlak over de grens.
Discovery Jeugd Colleges
Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!
Restaurants met een speelhoek in Zuid-Limburg
Uit eten met kinderen wordt pas echt ontspannen als zij lekker kunnen spelen. Gelukkig zijn er in Zuid-Limburg heel wat restaurants met een speelhoek, speeltuin of speelplek. Wij hebben de leukste plekken voor je op een rij gezet!