Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Illusiefeestje

Stap in de wondere wereld van de Illusies! Bedrieg je oog en vermaak je geest bij Museum van Illusies.

Jarig, vier het met een illusiefeestje!

Heb jij zin in een feestje, die anders is dan je gewend bent? Neem dan je vriendjes en vriendinnetjes mee naar dit toffe gekmakende museum!
Stap in de wereld van illusies! Het Museum van Illusies biedt je een intrigerende, visuele, zintuigprikkelende en educatieve ervaring van nog onontdekte illusies. Een wereld die je volledig in verwarring brengt, maar waarvan je ook veel zult leren …

Voor iedereen!

Museum van illusies verwelkomt en vermaakt alle leeftijdsgroepen. Ga voor iets anders! Het is een perfecte plek om nieuwe ervaringen op te doen en plezier te hebben met vrienden en familie. TIP: vergeet je camera niet mee te nemen!

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: meld je aan voor Kidsproof Zuid-Limburg nieuwsbrief en ontvang de leukste uitjes zo in je inbox!

Museum van Illusies

Mosae Forum 12

6211 DT Maastricht

Openingstijden
Dagelijks van 10-18 uur
Maandag en dinsdag: open tijdens schoolvakanties en op feestdagen, anders op afspraak voor groepsbezoeken.
Prijs Volwassenen: 16,50 euro
Kinderen van 5-15 jaar: 13,50 euro
Familieticket (2 volwassenen + 2 kinderen): 49,50 euro
Studenten / Senioren / Mindervaliden: 13,50 euro
Mail direct

Mail direct naar Museum van Illusies

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje weg naar Valkenburg met kinderen

Gezellig een weekendje weg naar Valkenburg? Kom je daar in de buurt tijdens je vakantie, of heb je zin in zomaar een leuk dagje uit naar deze toffe stad in Zuid-Limburg? Wij verzamelden allerlei leuke activiteiten die je in Valkenburg aan de Geul met de kinderen kunt doen! Veel plezier!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Buiten spelen in Zuid-Limburg: 9 Kidsproof plattelandsuitjes

Wil je lekker naar buiten en genieten van een lekker landelijk uitje? Wij zetten de leukste 9 plattelandsuitjes voor jou op een rij!

Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg

Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief