Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atletiek Maastricht

Sluit je aan bij een clubje bij een van de grootste sportverenigingen van Maastricht!

Atletiek Maastricht is een sportvereniging die activiteiten aanbiedt voor veel verschillende doelgroepen! Kids van 7 t/m 19 jaar kunnen baan- of wedstrijdatletiek doen. 

Baanatletiek betreft lopen, springen, werpen en meerkamp. Hou jij van kogelstoten, speerwerpen, hoogspringen of sprintjes trekken? Dan kun je je aansluiten bij het clubje van deze atletiekbaan en je vaardigheden beter maken! 

Of als je het nog nooit geprobeerd hebt, maar het je wel heel leuk lijkt, dan kan je het natuurlijk hier leren!

Wil je meer informatie over Atletiek Maastricht? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: een lekker hapje eten in of rond Maastricht? Kijk hier voor onze gezellige tips!

Atletiek Maastricht

Mergelweg 130

6212 XK Maastricht

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Atletiek Maastricht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!

Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief